Moje projekty

Projekty
Moje projekty

Prowadzę nie tylko własną agencję

Prowadzę nie tylko własną butikową agencją skupioną wokół LinkedIn, strategii, programów social selling czy Employee Advocacy. Udzielam się także w innych dziedzinach, firmach i przedsięwzięciach.

Na tej stronie sprawdzisz dokładnie, co robię, poza S Words i grzegorzmiecznikowski.pl.

Agencja
Agencja

Priders.pl, czyli agencja marketingu inkluzywnego

Priders.pl to pierwsza w Polsce agencja marketingu inkluzywnego, założona przeze mnie i Monikę Czaplicką.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w obszarze marketingu inkluzywnego, w tym specjalistyczne strategie i kampanie skierowane do różnych grup docelowych, takich jak społeczność LGBTQIAP+, obcokrajowcy, ekspaci, osoby z niepełnosprawnością, Silverzy czy Generacja Z.

Współpracujemy blisko z organizacjami pozarządowymi, osobami influencerskimi, dziennikarskimi oraz prawnikami i prawniczkami.

Forum
Konferencja

Forum Inkluzywności

Forum Inkluzywności 2023
Forum Inkluzywności to całkowicie darmowa konferencja online dotycząca różnorodności, tolerancji i akceptacji w biznesie.

Pierwsza edycja naszej konferencji odbyła się nieprzypadkowo - 16 listopada. Tego dnia obchodzimy także Światowy Dzień Tolerancji.

Forum Inkluzywności w 2023 obejmowało 9 prelekcji, materiały dodatkowe, a nawet konkurs dla osób uczestniczącychw wydarzeniu.

Wszystko w dwóch blokach godzinowych - porannym i popołudniowym.

Kolektyw
Poradnik i kolektyw

Jak mówić i pisać o osobach LGBTQIAP+

Jestem osobą współautorską poradnika dla mediów, dziennikarzy_rek, polityków_czek o języku inkluzywnym dotyczącym osób LGBTQIAP+.

W ramach naszego kolektywu edukujemy, prowadzimy szkolenia i konsultacje, ale także przeprowadzamy interwencje w mediach i portalach internetowych.

Język kształtuje rzeczywistość – może prowadzić do pogłębiania dyskryminacji lub jej przeciwdziałać. Nasz poradnik można pobrać całkowicie za darmo.

Brak produktów w koszyku.