Kilka słów o mnie

GrzegorzMiecznikowski.pl

Witaj serdecznie!

Fajnie widzieć Cię na moim blogu. Z tej strony dowiesz się o mnie trochę więcej i o rzeczach, które robię, także prywatnie. Mam nadzieję, że Cię za bardzo nie zanudzę.

Prelegowałem i szkoliłem w Polsce i za granicą na takich wydarzeniach jak.: V4 Digital Day, Startup Bootcamp, Startup Digest, Innovation Lab, Idea Hub, Wolves Summit, Innovation AD, Idea Hub, Marketing Meeting Łódź, Czwartkowe Spotkania Social Media, Komu Komunikacja, PR bez Krawatów, Wykładzina, Jungle Web Łódź.  Łącznie przeszkoliłem już ponad 12000 osób ze sprzedaży i marketingu.  

Własną agencję założyłem ją w 2014 roku i była wtedy to pierwsza na polskim rynku agencja integrującą sprzedaż i marketing. W ofercie agencji znajdują się teraz także konsultacje, business development, szkolenia, audyt strategii marketingowej i sprzedażowej oraz jej optymalizacja. Moje działania to także marketing LGBT, marketing to foreigners czy PR Concierge.

Studiowałem Filologię Ukraińską na Uniwersytecie Warszawskim. Z marketingiem i sprzedażą związany jestem od prawie dekady. Mieszkałem i pracowałem m.in. w Kijowie i Brukseli. Jestem aktywistą LGBT+ oraz tenorem w chórze Voces Gaudii. W 2015 i 2020 roku zostałem uznany za jedną ze stu najbardziej inspirujących osób w polskiej branży interaktywnej.

W liczbach !

Jako grzegorzmiecznikowski.pl przeprowadziliśmy kilkaset szkoleń i konsultacji, pozyskaliśmy tysiące leadów dla naszych klientów i wdrożyliśmy kilkadziesiąt projektów Employee Advocacy i Social Selling w firmach. Ostatnie 3 lata to:

+ 0
zadowolonych klientów
+ 0
godzin szkoleń
+ 0
pozyskanych leadów
+ 0
wdrożeń social sellingu

W mediach !

Nie tylko edukuje na własnym blogu, publikując dziesiątki artykułów dotyczących biznesu. Często goszczę także na serwisach zewnętrznych i w mediach udzielając porad, komentując bieżące wydarzenia, opowiadając o sprzedaży i marketingu. Moje artykuły znajdziesz, m.in w magazynach: 

Napisz do mnie !

Uważasz, że znajdziemy pole do współpracy?
Napisz do mnie lub sprawdź produkty, które oferuję w swoim sklepie internetowym.