Grzegorz Miecznikowski – O mnie

Szacowany czas na przeczytanie: 7 minut

Kilka słów o mnie

Szacowany czas na przeczytanie: 7 minut

Własną agencję założyłem w 2014 roku i była wtedy to pierwsza na polskim rynku agencja integrującą sprzedaż i marketing. W ofercie agencji znajdują się teraz konsultacje, business development, szkolenia, audyt strategii marketingowej i sprzedażowej oraz jej optymalizacja. Moje działania to także marketing inkliuzywny i marketing to foreigners. Jestem także specjalistą od LinkedIn i social sellingu.

Szacowany czas na przeczytanie: 7 minut

Lubię swoją pracę i staram się ją wykonywać dobrze i rzetelnie. I to działa, skoro od tylu lat utrzymuje się na rynku. Na tej stronie możesz mnie poznać lepiej i sprawdzić czy to co robię, przekonuje Cię do współpracy. Co mogę dla Ciebie zrobić?

Rozwiążę Twoje problemy na konsultacjach
Przeszkolę Twój zespół
Poprowadzę Twoją markę osobistą

Szacowany czas na przeczytanie: 7 minut

Nie umiem we wszystko, chociaż uwielbiam uczyć się nowych branż, firm, tworzyć szkoleniowe i marketingowe, kejsy, testować i doradzać. Możesz być pewnx, że nawet jeśli nie zjadłem jeszcze zębów na Twojej branży, to przed naszym pierwszym spotkaniem wgryzę się w nią mocno i przygotuje odpowiednio do naszego spotkania. Najczęściej współpracuje jednak z innymi agencjami marketingowymi, działami HR, branżą trenerską i edukacyjną.

Szacowany czas na przeczytanie: 7 minut

Obsłużyłem kilkaset firm (ponad 300), wdrożyłem kilkadziesiąt programów Employee Advocacy (dokładnie 61), doradziłem setkom osób eksperckich (ok. 230).

A poza tym prelegowałem i szkoliłem w Polsce i za granicą na takich wydarzeniach jak.: V4 Digital Day, Startup Bootcamp, Startup Digest, Innovation Lab, Idea Hub, Wolves Summit, Innovation AD, Idea Hub, Marketing Meeting Łódź, Czwartkowe Spotkania Social Media, Komu Komunikacja, PR bez Krawatów, Wykładzina, Jungle Web Łódź, Golden Marketing Conference czy I <3 Marketing.

Szacowany czas na przeczytanie: 7 minut

Studiowałxm Filologię Ukraińską na Uniwersytecie Warszawskim. Z marketingiem i sprzedażą związanx jestem od prawie dekady. Mieszkałxm i pracowałxm m.in. w Kijowie i Brukseli.

Zajmuję się również aktywizmem na rzecz praw człowieka z wyszczególnieniem praw kobiet, praw osób LGBTQIA+. Jestem osobą współautorską poradnika dla mediów o języku inkluzywnym, kilkunastu e-booków i kilkuset artykułów eksperckich.

Od 2015 jestem uznawanx w różnych zestawieniach za jedną z najbardziej inspirujących osób w polskiej branży interaktywnej i social mediowej.

Contact

Brochures

Szacowany czas na przeczytanie: 7 minut

View our 2020 Medical prospectus of brochure for an easy to read guide on all of the services offer.

Brak produktów w koszyku.