Zaufali mi

Na co dzień pracuję z wieloma firmami z branży FMCG, healthcare, e-commerce, marketing, IT, dla których tworzę strategie sprzedażowe oraz plany komunikacji B2B i B2C w mediach tradycyjnych, internetowych i społecznościowych.

Ponadto często szkolę i wdrażam programy rozwojowe  dotyczące nowoczesnych technik sprzedaży i marketingu. Przeszkoliłem już ponad 8000 osób. W mojej ofercie znajdują się także konsultacje, business development, audyt strategii marketingowej i sprzedażowej oraz jej optymalizacja.

Zaufało mi już kilkadziesiąt firm, a o to wybrane z nich.

Dlaczego ja?

Wiem jak w sposób prosty i przystępny przekazywać swoją wiedzę. Co jednak najważniejsze, pracuję nie tylko z dużymi firmami, ale moimi klientami jest głównie mały i średni biznes, organizacje pozarządowe, startupy i przedsiębiorcy, którym zależy na korzystaniu z najbardziej efektywnych technik sprzedaży i dotarcia do klientów.

Znam więc doskonale problemy, z którymi się borykasz i potrafię je rozwiązać. Przekłada się to bezpośrednio na zadowolenie za szkoleń, które prowadzę oraz z usług, które świadczę. 

Co mówią o mnie inni?

 

Jeśli chcesz nawiązać współpracę napisz do mnie maila lub skontaktuj się przez czat!