Yellow Week, czyli szkolenia dla MŚP nawet połowę taniej

Dzisiaj rano stwierdziłem, że urządzę Wam Yellow Week na grzegorzmiecznikowski.pl i rozdam trochę siebie w promocji.

Mam dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość, jeśli (wybierz pasującą Ci opcję):

  • twojej marce brakuje strategii komunikacji lub sprzedaży;
  • chciałeś zawsze nauczyć się obsługi i wykorzystania LinkedIn, żeby rozwijać swój biznes;
  • chcesz zwiększyć sprzedaż poprzez efektywne wykorzystanie Facebooka lub Instagrama;
  • chciałbyś poznać techniki nowoczesnej komunikacji, storytellingu albo nauczyć się copywritingu;
  • chcesz nauczyć się tworzenia reklam od podstaw dla swojego biznesu.

Wybrane szkolenia, konsultacje przez cały tydzień kosztują do 50% mniej niż zwykle

Żeby skorzystać z oferty, wystarczy że, wykupisz online interesujący Cię produkt, pobierzesz fakturę, a szkolenie lub konsultacje zrealizujesz w pasującym Ci terminie do końca stycznia 2019 roku. Jeśli chodzi o terminy jestem bardzo elastyczny, nie musisz się więc martwić, że nie uda nam się zgrać.

Bezpośrednie linki produktów znajdziesz poniżej:
➡️ Szkolenia dedykowane
➡️ Konsultacje

Dlaczego tak?

Zasadniczo wszyscy mają Black Friday, Cyber Monday, a jak zwykle idę trochę na przekór i daje tydzień zniżek na usługi, na które standardowo zniżek się nie daje. Czemu?

Po pierwsze dla wielu mniejszych firm, barierą wejścia w szkolenia jest często ich cena. A kilka lat temu obiecałem, że będę starał się działać, tak jak mogę, środkami którymi dysponuję na rzecz zwiększania świadomości o social media i social selling, właśnie wśród małych i średnich firm, które często mają ograniczone budżety szkoleniowe.

Po drugie Yellow Week to bardzo dobra okazja, żeby mnie poznać, zobaczyć jak pracuję, sprawdzić w praktyce jak wyglądają szkolenia czy konsultacje. No ale chyba warto, bo ludzie chwalą spotkania ze mną. Wiem jak w sposób prosty i przystępny przekazywać swoją wiedzę i no przekłada się to bezpośrednio na zadowolenie za szkoleń, które prowadzę oraz na efekty po nich.

Firmy nie podnoszą kwalifikacji

Nie wiem czy wiesz, ale 56,7% małych i średnich firm nie podnosi kwalifikacji swoich pracowników – tak wynika z raportu „Wykształcenie Pracowników a pozycja konkurencyjna przedsiębiorstw”. Jeszcze gorsze wyniki prezentuje raport Kelly Global Workforce Index. Według niego jedynie 31% respondentów uważa, że ich firma myśli o inwestowaniu w kadry.

Pracodawcy bardzo często obawiają się, że po jakimś czasie pracownik i tak odejdzie z firmy, a zdobytą wiedzę i umiejętności wykorzysta podczas pracy w innym, konkurencyjnym miejscu. Jak się jednak okazuje to właśnie taki sposób myślenia pracodawców sprawia, że pracownicy decydują się odejść.

Bo rozwój pracownika to rozwój firmy. Dokształcanie pracowników nie może być traktowane wyłącznie, jako zbędny wydatek, wiąże się, bowiem ono z dużymi korzyściami dla firmy. Zaniechanie tego obszaru natomiast przekłada się na utratę wartościowego kapitału, jakim są pracownicy.

Każda złotówka wydana na szkolenie to 170 proc. zysku!

Dzięki kompleksowo wdrażanemu systemowi szkolenia i podnoszenia kwalifikacji pracowników, podnosi się jakość i wydajność organizacji, a co za tym idzie jej zyski. Z tego powodu firmom po prostu opłaca się inwestować w rozwój pracowników. Potwierdzają to wyniki badań Saratoga HC Benchmarking 2013, które wykazały, że każda złotówka przeznaczona na rozwój pracownika, przynosi ok. 170% zysku dla firmy.

Regularnie prowadzone szkolenia to nie tylko zysk, ale także większe zaangażowanie i lojalność pracowników. Mniejsza fluktuacja kadr to mniejsze koszty związane z rekrutacją nowych pracowników. Inwestowanie w rozwój pracowników może wpłynąć także pozytywnie na ich zaangażowanie. W pracę, życie firmy, oraz lojalność w stosunku do pracodawcy.

Dodatkowo, pracownik, w którego inwestujemy czuje się zrealizowany, tym samym jest bardziej zadowolony i chętniej wykonuje swoją pracę. Wielu pracowników dzięki uczestnictwu w szkoleniach ma możliwość zaspokajania swoich ambicji, potrzeby samorealizacji i budowania ścieżki rozwoju zawodowego. Dlatego warto, żebyś skorzystał z Yellow Week na www.grzegorzmiecznikowski.pl.

Nie znalazłeś interesującego Cię szkolenia w ofercie?

Daj znać! Chętnie poznam Twoje potrzeby. A jeśli masz znajomych prowadzących biznes lub mogących być zainteresowanymi współpracą ze mną – podać tego posta dalej, na pewno to docenią!

Referencje od uczestników szkoleń znajdziesz tutaj.

Leave A Reply

Brak produktów w koszyku.