Webinary w kwietniu i maju. Spotkamy się aż osiem razy na webinarach związanych z marketingiem i sprzedażą. Wszystkie trwają ok. 60 minut i są darmowe. Program każdego webinaru zawiera najważniejsze i najbardziej praktyczne informacje. Liczba miejsc na każdy webinar jest ograniczona do 50 osób.

Konfigurowanie kampanii reklamowej na LinkedIn (17.06 | godz. 17.30)

Reklama na LinkedIn to dobry wybór. Być może LinkedIn wcale nie jest najbardziej „seksi” portalem społecznościowym. Jest jednak nieoceniony w komunikacji B2B i wsparciu sprzedaży na wszystkich jej etapach. Inwestując nawet drobne kwoty w reklamę, jesteśmy w stanie nie tylko podnieść świadomość marki, ale także dotrzeć bezpośrednio do naszych klientów.

W czasie webinaru przeprowadzę Cię przez tworzenie reklam na LinkedIn, krok po kroku, oraz podzielę się z Tobą sprawdzonymi protipami dotyczącymi konfiguracji, ustwienia grup docelowych czy tworzenia kreacji i copy.

>> Rejestracja <<

Seks nie sprzedaje, czyli szczucie cycem w reklamie (24.06 | godz. 17.30)

Drugi z bonusowych webinarów, o które prosiliście i które realizuje na Wasze specjalne zamówienie. Jeśli myślisz, że „sex sells” to odpowiednia strategia dla twojej firmy, przemyśl to jeszcze raz. I jeszcze raz. Jeszcze raz. Nadal myślisz, że cycki sprzedają buty, a męski kaloryfer zegarki? Wiem, że mogę sobie gadać i pisać, a i tak wiele osób będzie twierdzić, że reklamy z podtekstem seksualnym są najbardziej efektywne. Prawda jest jednak taka, że wcale nie są.

Na webinarze zrobimy przegląd najbardziej żenujących reklam, porozmawiamy o ich skutkach prawnych i wizerunkowych. Ale będzie też trochę dobrych przykładów reklam, które wspaniale ogrywają erotyzm i temat seksu, męskiego i kobiecego ciała czy seksualności. Webinar przeznaczony tylko dla widzów pełnoletnich.

>> Rejestracja <<

LinkedIn Jest Fajny… i dumny! (27.06 | godz. 11.00-14.00)

Czy potrafisz wykorzystać potęgę LinkedIn do pozyskiwania nowych klientów, generowania leadów sprzedażowych lub budowania własnej marki osobistej? To siódma i bardzo specjalna edycja praktycznych warsztatów z personal brandingu i sprzedaży na #LinkedIn! Tym razem online i tym razem charytatywnie.

Na tym trzygodzinnym szkoleniu online, nauczysz się jak:

  • pozyskiwać nowe leady sprzedażowe na LinkedIn
  • efektywnie prowadzić swój profil;
  • pozyskiwać klientów przez LinkedIn;
  • tworzyć angażujące posty na LinkedIn;
  • budować markę osobistą i z dostawcy stać się doradcą.

Szkolenie odbędzie w sobotę 27 czerwca w godz. 11.00-14.00. Jego koszt to 59 zł za osobę. Liczba miejsc ograniczona. Całość ze sprzedaży bilety zostanie przeznaczona jako darowizna na cele statutowe dla Stowarzyszenia i Chóru LGBT+ Voces Gaudii. To pierwszy taki zespół w Polsce. Działa od 6 lat, za pomocą muzyki buduje mosty i zagrzewa do walki o równe prawa tęczową społeczność.

>> Rejestracja <<

 

Mam nadzieję, że do zobaczenia online i że webinary oraz ich tematy Was interesują. Miejmy nadzieję, że wkrótce spotkamy się także w realu i na salach szkoleniowych!