Jeśli jesteś na tej stronie, oznacza to, że poważnie traktujesz swoją pracę i chcesz, aby Twoja firma osiągała jak najlepsze rezultaty finansowe, jednocześnie tworząc spójny wizerunek i silne relacje z biznesowy otoczeniem.

Wiem jak ciężkim kawałkiem chleba jest sprzedaż, ale wiem też jak uprościć cały proces i zmaksymalizować zyski w firmie – zarówno za pomocą działań sprzedażowych, jak i komunikacyjnych


Jak to zrobić? Daj mi 8 godzin szkoleniowych w wybranym przez siebie terminie, a nauczę Cię jak dzięki komunikacji w mediach społecznościowych oraz budowie relacji biznesowych zwiększyć sprzedaż i poprawić wizerunek Twojej firmy.

Lista szkoleń otwartych w Warszawie:

Sprzedaż na Facebooku i Instagramie

Naucz się wykorzystywać techniki social sellingu i tworzyć skuteczną reklamę, aby sprzedawać swoje produkty na Facebooku i Instagramie. Szkolenie dedykowane branży B2C oraz startupom. 

Termin szkolenia: 21.02.2018

Nowe Public Relations w praktyce

Na tym szkoleniu nauczę Cię docierać do mediów, pisać informacje prasowe, opowiadać historie oraz zwiększać widoczność twojego biznesu w internecie. Szkolenie dla branży B2B i B2C.

Termin szkolenia: 27.02.2018

Wszystko o LinkedIn i Slideshare

Czy wiesz, że osoby które aktywnie korzystają z LinkedIn sprzedają o 51% więcej? Na szkolenie nauczysz się wykorzystywać ten portal w sprzedaży B2B oraz tworzyć markę osobistą.

Termin szkolenia: 15.03.2018

Czemu warto wziąć udział w szkoleniach?

Otrzymasz zestaw sprawdzonych technik, które pozwolą ci zwiększyć sprzedaż w Twojej firmie oraz umiejętności, które pozwolą wdrożyć ci wszystkie działania w praktyce.

Przez każdą technikę przeprowadzę Cię krok po kroku, abyś mógł stworzyć własną strategię, która będzie generowała nowe zapytania ofertowe i zwiększała sprzedaż.

Po zakończonych warsztatach będziesz mieć czas, aby skonsultować się ze mną indywidualnie, dodam Cię do specjalnej grupy i będziemy w stałym kontakcie.

Szkolenia są oparte o praktykę i case studies. Nie leję wody i nie pokazuję Ci rzeczy, ani działań które nie przyniosą Ci wymiernych efektów.

Łatwy dojazd na szkolenie. Sala szkoleniowa znajduje się w bliskim centrum w coworku Biurco przy ul. Ogrodowej 31/35 w Warszawie.

Dlaczego ja?

Wiem więc jak w sposób prosty i przystępny przekazywać swoją wiedzę. Co jednak najważniejsze, pracuję nie tylko z dużymi firmami, ale moimi klientami jest główie mały i średni biznes, startupy i przedsiębiorcy, którym zależy na korzystaniu z najbardziej efektywnych technik sprzedaży i dotarcia do klientów. Znam więc doskonale problemy, z którymi się borykasz i potrafię je rozwiązać. Przekłada się to bezpośrednio na zadowolenie za szkoleń, które prowadzę. 

Co mówią o mnie inni?

Co teraz?

Wystarczy, że zapiszesz się na jedno ze szkoleń. A naprawdę warto! Nauczysz się na nich:

  • nowych trendów, które królują w sprzedaży;
  • jak pozyskiwać klientów w mediach społecznościowych;
  • komunikacji ze swoim otoczeniem biznesowym;
  • metod zwiększania sprzedaży;
  • nowoczesnych technik komunikacji.