Redegate.com – portal łączący ekspertów z firmami

Niedawno uruchomiony został portal redegate.com, który łączy firmy poszukujące wsparcia w realizacji projektów biznesowych ze specjalistami dysponującymi odpowiednim doświadczeniem i wiedzą.

Portal redegate.com to ogólnodostępna baza ekspertów wszystkich szczebli w podziale na sześć obszarów doradztwa biznesowego, jakimi są: zarządzanie strategiczne, zarządzanie operacyjne,
transformacja cyfrowa, zasoby ludzkie, sprzedaż i marketing oraz finanse.

Do dziś w Polsce z usług doradczych mogły korzystać jedynie zamożne firmy, a sam przebieg współpracy rodził czasami sytuacje niekomfortowe dla obu stron, co między innymi wynikało z braku zrozumienia wzajemnych potrzeb. Teraz nadszedł czas, by „zdemokratyzować” ten rynek, uczynić go otwartym, transparentnym oraz nakierowanym na wymierne i zdefiniowane efekty. Podobne rozwiązania funkcjonują na rynku doradczym w USA, Wielkiej Brytanii i Niemczech.

Specjaliści dają pewność

Za tworzenie bazy ekspertów w określonych dziedzinach biznesowych będą odpowiedzialni doświadczeni praktycy, którzy znają „od podszewki” tajniki poszczególnych specjalizacji. Ich wysokie kwalifikacje pozwalają precyzyjnie określić poziom wiedzy i umiejętności kandydatów, a także dopasować ich do konkretnych projektów. W efekcie obydwie strony otrzymują przejrzyste warunki współpracy pod względem kosztowym, czasowym i organizacyjnym.

Współpraca na Twoich zasadach

Każde przedsiębiorstwo ma unikalne warunki funkcjonowania, dysponuje innymi zasobami ludzkimi, kompetencjami oraz kosztami. Każda firma oczekuje też indywidualnego podejścia do przeprowadzania usług doradczych. Firmy rejestrujące się na portalu redegate.com określają wszystkie parametry oraz swoje oczekiwania odnośnie jakości współpracy.

Przedstawiciele portalu monitorując bazę specjalistów, biorą pod uwagę ich doświadczenie oraz metody pracy, a następnie rekomendują ich do współpracy. W efekcie firmy otrzymują wsparcie biznesowe dopasowane pod każdym względem do ich indywidualnych potrzeb. Portal jest też bardzo dobrym miejscem dla wysokiej klasy specjalistów, którzy poszukują rozwoju i realizacji projektów, które ich interesują i często są ich pasją. Takie podejście pozwala osiągnąć bardzo wysoki poziom efektywności oraz jakości współpracy.

Pełne wsparcie dla firm

Firmy korzystające z usług portalu już od samego początku otrzymują wsparcie od pracowników redegate.com. Przeprowadzają oni ankietę pozwalającą określić oczekiwania przedsiębiorstwa w zakresie zamierzeń projektowych. Dokonują również oceny wymaganych kompetencji poszukiwanych specjalistów, co ma zdecydowany wpływ na efekty oraz koszty doradcze projektu. Po uwzględnieniu tych zmiennych firmy otrzymują rekomendacje konkretnych osób.

Dzieje się to bardzo szybko, w odróżnieniu od żmudnego procesu prowadzonego przez firmy „na własną rękę” czy zewnętrzne firmy rekrutacyjne. Na podstawie doczasowych danych ocenia się, że dzięki portalowi proces kompletowania kadr można skrócić nawet trzykrotnie. Daje to możliwość wdrożenia planowanych przedsięwzięć właściwie „z marszu”. Jednocześnie klient otrzymuje pewność postępu prac zgodnie z założonym harmonogramem oraz czytelny scenariusz opłat i wynagrodzenia zależnego od wytyczonych celów.

Doradcy z wyboru

Portal redegate.com jest idealnym miejscem dla ekspertów w bardzo wielu dziedzinach doradztwa m.in.: logistyka, informatyzacja, sprzedaż, marketing itp. Daje możliwość rozwoju zawodowego opartego na kompetencjach zawodowych i czytelnych zasadach. Nowoczesne środowisko pracy pozwala skupić się na realizacji działań w z góry określonych i przewidywalnych ramach biznesowych. Specjaliści przystępujący do współpracy z portalem otrzymują dostęp do nowych projektów, a także wsparcie ze strony przedstawicieli portalu w doborze propozycji z ramienia różnych firm.

Mają oni swobodę doboru projektów pod względem specyfiki działania firm oraz oczekiwań związanych z czasem, miejscem realizacji projektu oraz poziomem wynagrodzenia.

Redegate.com: 3 proste kroki do współpracy

Pomysłodawcy portalu wyszli z założenia, że niezbędne jest skrócenie procesu tworzenia zespołu projektowego do minimum. Teraz przebiega on tylko w trzech krokach. Firma poszukująca specjalistów, która odwiedzi portal redegate.com zostanie poproszona o wypełnienie krótkiej ankiety określającej zarys projektu. Później określa oczekiwania jakościowe i te dotyczące budżetu wyznaczonego na jego przeprowadzenie. Wypełnienie dokumentu zajmuje nie więcej niż 5 minut.

W odpowiedzi do 72 godzin na podany adres e-mail nadawca otrzymuje listę rekomendowanych doradców. Podane są w nim również argumenty, które przemawiają za ofertą konkretnego kandydata. Po zapoznaniu się z nimi następują konsultacje z przedstawicielami portalu, którzy bliżej przedstawiają kandydatury doradców. Następnie klient już bezpośrednio domawia z wytypowanymi konsultantami zasadywspółpracy oraz zawiera umowę. Wszystko przebiega pod asystą przedstawicieli portalu

Więcej informacji na stronie www.redegate.com.

Previous post
Next post

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.