Nagrania webinarów

Nagrania webinarów

Nadszedł trudny czas dla wszystkich. Biznesy, szczególnie te małe, muszą ewoluować, a marketerzy i sprzedawcy nabyć nowych kompetencji. Na tej stronie znajdziesz nagrania darmowych webinarów, które prowadzę. Mam nadzieję, że przydadzą Ci się w pracy, poszerzą Twoje kompetencje i dzięki nim nabierzesz nowych umiejętności.

To co? Zaczynamy?

Budowa marki osobistej

Internet stanowi potężną i ogromną dźwignię. To oznacza, że możesz ją wykorzystać do budowania swojej marki. Pamiętaj, że ta dźwignia działa w dwie strony. Równie dobrze możesz sobie bardzo zaszkodzić tym, co publikujesz w sieci. Internet nie zapomina. W czasie szkolenia nauczysz się jak stworzyć markę osobistą i nią zarządzać. Silna marka osobista wspiera biznes, pomaga sprzedawać i zwiększa widoczność. Jak ją stworzyć i jak o nią dbać? Jak z dostawcy stać się doradcą?

Webinar przeznaczony dla freelancerów i właścicieli małych biznesów z sektora B2B, którzy chcą efektywniej sprzedawać usługi i produkty za pomocą swojej marki osobistej.

 

Efektywna strategia online

Jak zbudować strategię w mediach społecznościowych, która efektywnie będzie zwiększać naszą sprzedaż? Istotne jest zdefiniowanie jest grupy docelowej i każdej fazy w firmowym lejku sprzedażowym. Webinar pozwoli ułatwi Ci stworzenie efektywnej strategii komunikacji i sprzedaży dla firmy.

Webinar przeznaczony jest dla małych i średnich przedsiębiorców, którzy chcą efektywniej prowadzić biznes i zaplanować działania i komunikację, które poprawią wyniki finansowe.

Monetyzowanie społeczności

Jak monetyzować nasze społeczności na Facebooku i Instagramie? Skąd brać dobre leady? A może w dzisiejszych czasach lepiej postawić na crowdfunding? Ten webinar przeznaczony jest dla artystów, blogerów i freelancerów, którzy chcą zamienić swoją pasję w życie zawodowe oraz pozyskać finansowanie na swoją twórczość.

 

Więcej i inne nagrania webinarów na moim kanale na YouTube