Ranking

Daj się zauważyć innym na LinkedIn i zwiększ swoją widoczność

Społeczność

Dołącz do zamkniętej społeczności Merytorycznych i powiększaj swoją sieć

Nagrody

W tym szkolenia, konsultacje 1 na 1, wywiad w naszych kanałach
Ranking Merytoryczni

Ranking promujący "małe" profile i jeszcze nieznane szeroko osoby autorskie

Czujesz się czasem jak przegryw lub przegrywka na LinkedIn? Wszyscy mają milionowe zasięgi, polecajki, a Ty, jak ten świstak, tylko siedzisz i zawijasz w te sreberka bez większych efektów? A może nie chcesz oglądać już tych samych gęb w internetach i ciągle tych samych osób eksperckich? No to mamy na to odpowiedź.

Ranking "Merytoryczni" ma na celu wyłonienie i promowanie utalentowanych, ale jeszcze nieodkrytych twórców i twórczyń na LinkedIn.

Skąd pomysł?

Bo taki ranking jest potrzebny. Bo nie ma zestawień merytorycznych, ale mniej widocznych twórców i twórczyń.

Bo swoi zawsze będą promować swoich i trudno jest ten system zburzyć. Bo dzisiaj kapitał społeczny czy biznesowy, możemy mierzyć także zasięgami i przekładać je na nowe możliwości czy sprzedaż, trudno jest i w tym wypadku wyrównywać szanse. A my chcemy szansę wyrównywać.

Nasza misja

Nie robimy tego rankingu, aby się promować, ani podlizywać “znanym i lubianym”. Robimy ten ranking, aby promować Was. Wierzymy, że każdy głos zasługuje na to, by być usłyszanym.

Nasz ranking daje równe szanse wszystkim uczestnikom, niezależnie od liczby ich obserwujących.Skupiamy się na merytorycznej wartości treści, a nie na liczbach.

Jak to działa?

Zgłoszenia są darmowe. Skupiamy się na jakości treści, a nie na popularności i zasięgach. Jury nie uczestniczy w rankingu i nie przyznaje wyróżnień swoim bliskim.

Osoby nagrodzone otrzymują nie tylko rozpoznawalność, miejsce w rankingu, ale także wsparcie w postaci, m.in. darmowych szkoleń z LinkedIn oraz wywiadu. Tworzymy także społeczność "Merytorycznych" i ruszamy z nią wkrótce!

Zgłoszenia

Kto może się zgłosić?

Chcesz się zgłosić? Fajnie! Udział w rankingu jest bezpłatny. Na zgłoszenia czekamy do 16.08. Ranking opublikujemy wczesną jesienią.

“Mali” twórcy i twórczynie

Osoby zgłaszające się lub zgłaszane nie powinny mieć więcej niż 5000 obserwujących na LinkedIn. Oceniamy jakość i regularność publikowanych przez nich treści.

Osoby publikujące regularnie

Osoby zgłaszające się powinny być aktywne w swojej niszy zawodowej i publikować min. średnio 1-2 posty tygodniowo.

Osoby zaangażowane w rozmowy

Doceniamy zaangażowanie w dyskusje i interakcje z innymi osobami uzytkującymi LinkedIn

Osoby stawiające na merytorykę

Premiujemy oryginalne pomysły, analizy i perspektywy zamieszczane w formie postów, artykułów lub wideo. Doceniamy merytoryczną wartość dla osób czytelniczych
Ważne daty

Harmonogram

Ponieważ chcemy, aby ten ranking był sztosem, przede wszystkim dla osób, które się do niego zgłosiły pracujemy już mocno nad jego realizacją

Przyjmowanie zgłoszeń

Na zgłoszenia czekamy do 16.08. Możesz zgłosić siebie lub kogoś innego

Zaproszenie do społeczności

Najpóźniej na początku września ruszymy z naszą zamkniętą społecznością

Obrady jury

Do maks. 16.10 jury będzie się naradzać, oceniać, a także wyłaniać laureatów i laureatki

Ogłoszenie rankingu

Najpóźniej 16.10 ogłosimy ranking oraz jego laureatów i laureatki

Wywiady

Osoby laureackie udzielą wywiadów, które trafią w nasze kanały

Szkolenie 1

Osoby laureackie wezmą udział w szkoleniu "Idealny profil LinkedIn" do 31.10

Szkolenie 2

Osoby laureackie wezmą udział w szkoleniu "Wszystko o treściach LinkedIn" do 31.12

Kolejna edycja

Po Nowym Roku zaczniemy przygotowywać kolejną edycję naszego rankingu
Regulamin i zgłoszenia

Zgłoś się już dzisiaj!

"Merytoryczni" to innowacyjna inicjatywa mająca na celu wyłonienie i promowanie nieodkrytych jeszcze talentów na LinkedIn.

Skupiamy się na jakości treści, innowacyjności pomysłów i potencjale do wywierania pozytywnego wpływu w swojej dziedzinie, a nie na liczbie obserwujących czy popularności.

Dlaczego warto wziąć udział?
1) Zwiększysz widoczność swojego profilu
2) Otrzymasz profesjonalną ocenę i feedback
3) Zyskasz szansę na cenne nagrody w tym dwa szkolenia z LinkedIn, które ułatwią Ci dalsze działania
4) Dołączysz do zamkniętej społeczności "Merytorycznych", do której dostaniesz zaproszenie po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń
5) Rozwiniesz swoją sieć kontaktów zawodowych i zwiększysz swoją widoczność

Kto będzie oceniać?

Jury rankingu

Nasze jury, składa się z osób eksperckich z różnych dziedzin, ocenia zgłoszenia według jasno określonych kryteriów. Skupiamy się na jakości treści, a nie na popularności i zasięgach. Cały skład ogłosimy już niebawem!

A może chcesz dołączyć do naszej wesołej gromadki, jako osoba jurorska? Co prawda, nie chcemy wielkich tłumów, mamy już prawie pełną obsadę, ale jeśli masz ochotę na jurorowanie, napisz do mnie na adres hello@grzegorzmiecznikowski.pl lub na LinkedIn.

Poznajmy się!

Kto stoi za rankingiem

Z tej strony Grzesiek Miecznikowski. Fajnie, że jesteś. I tak, to ja jestem osobą, która na ten pomysł wpadła i postanowiła go zrealizować.

Głownie robię „internety” i pomagam efektywnie wykorzystywać social media do sprzedaży. Co jednak najważniejsze, pracuję nie tylko z dużymi firmami, ale moimi klientami jest głównie mały i średni biznes, organizacje pozarządowe, startupy i przede wszystkim soloprzedsiębiorcy/-czynie, którym pomagam pozyskiwać nowe leady sprzedażowe, efektywnie prowadzić profil lub stronę firmową, a także budować silne marki osobiste.

I chcę w tym pomóc także Tobie. Stąd ten "Merytoryczni". Jeśli masz pytania, śmiało! Możesz dodać mnie też do kontaktów na LinkedIn.