Czy potrafisz wykorzystać potęgę LinkedIn do pozyskiwania nowych klientów, generowania leadów sprzedażowych lub budowania własnej marki osobistej?

Czwarta edycja praktycznych warsztatów personal brandingu i sprzedaży na LinkedIn!

Jeśli pracujesz w branży B2B, w startupie, chcesz budować własną markę osobistą albo po prostu efektywniej pozyskiwać klientów własnie te warsztaty są dla Ciebie idealne.
 1. Czym jest social selling? (10.00 – 10.30)
  Dlaczego warto wdrożyć go w firmie, jak wygląda krajobraz social media w Polsce? Kto i kiedy korzysta z LinkedIn?
 2. LinkedIn 101 (10.45 – 12.30)
  Do czego używać LinkedIn? Jak wyglądają poszczególne funkcje LinkedIn? Jak stworzyć profil? Jak pisać wiadomości aby przeczytali? Jak robić prospecting i research? Strona firmowa czy grupa? Case studies firm, które wykorzystały LinkedIn do sprzedaży i jak to zrobiły? Reklama na LinkedIn krok po kroku. Jak sprzedawać na LinkedIn? Jak zostać gwiazdą LinkedIn? Co zrobić, żeby ludzie sami chcieli z nami pracować? Jak wykorzystać model „od dostawcy do doradcy”? Jak tworzyć angażujące treści? 
 3. Lunch (12.30 – 13.00)
  Lunch przygotowany przez Klubokawiarnię Życie Jest Fajne w cenie warsztatów. 
 4. Strategia na LinkedIn (13.00 – 14.30)
  Co musi zawierać, po co ją tworzyć, w jaki sposób skutecznie przygotować, żeby sprzedawać. Czym jest lejek sprzedażowy? Po co mi klucz marki i persony sprzedażowe? 
 5. Sesja Q&A oraz networking (14.30 – 15.00)
  Sesja pytań i odpowiedzi oraz indywidualne konsultacje z uczestnikami warsztatów.

Po szkoleniu uczestnicy otrzymuję prezentację oraz materiały dodatkowe, jak przewodnik po social sellingu oraz e-booka #BiznesOdNowa i LinkedIn od A do Z. 

Czemu warto wziąć udział w szkoleniu?

Otrzymasz zestaw sprawdzonych technik, które pozwolą ci zwiększyć sprzedaż w Twojej firmie oraz umiejętności, które pozwolą wdrożyć ci wszystkie działania w praktyce.

Po zakończonych warsztatach będziesz mieć czas, aby skonsultować się ze mną indywidualnie, dodam Cię do specjalnej grupy i będziemy w stałym kontakcie.

Łatwy dojazd na szkolenie i luźna atmosfera warsztatów. Spotkanie odbędzie się w Warszawie w samym centrum już 28.02. Dokładna lokalizacja zostanie jeszcze potwierdzona.

Przystępna cena! W cenie 259 zł (i 199 zł w przedsprzedaży) za osobę wliczony jest także lunch oraz serwis kawowy. 

Dlaczego ja?

Wiem więc jak w sposób prosty i przystępny przekazywać swoją wiedzę. Co jednak najważniejsze, pracuję nie tylko z dużymi firmami, ale moimi klientami jest głównie mały i średni biznes, organizacje pozarządowe, startupy i przedsiębiorcy, którym zależy na korzystaniu z najbardziej efektywnych technik sprzedaży i dotarcia do klientów. Znam więc doskonale problemy, z którymi się borykasz i potrafię je rozwiązać. Przekłada się to bezpośrednio na zadowolenie za szkoleń, które prowadzę. 

Co mówią o mnie inni?

Co teraz?

Wystarczy, że zapiszesz się na szkolenie. A naprawdę warto! Nauczysz się na nim:

 • jak pozyskiwać nowe leady sprzedażowe na LinkedIn;
 • jak efektywnie prowadzić swój profil;
 • jak pozyskiwać klientów przez LinkedIn;
 • jak prowadzić stronę firmową lub grupę;
 • jak tworzyć angażujące posty na LinkedIn;
 • jak budować markę osobistą i dostawcy stać się doradcą.