Czy potrafisz wykorzystać potęgę LinkedIn do pozyskiwania nowych klientów, generowania leadów sprzedażowych lub budowania własnej marki osobistej?

Piąta edycja praktycznych warsztatów personal brandingu i sprzedaży na LinkedIn!

Jeśli pracujesz w branży B2B, w startupie, prowadzisz własną firmę i chcesz budować markę osobistą albo po prostu efektywniej pozyskiwać klientów własnie te warsztaty są dla Ciebie idealne.
 1. Czym jest social selling? (11.00 – 11.30)
  Dlaczego warto wdrożyć go w firmie, jak wygląda krajobraz social media w Polsce? Kto i kiedy korzysta z LinkedIn?
 2. LinkedIn 101 (11.45 – 13.30)
  Do czego używać LinkedIn? Jak wyglądają poszczególne funkcje LinkedIn? Jak stworzyć profil? Jak pisać wiadomości aby przeczytali? Jak robić prospecting i research? Strona firmowa czy grupa? Case studies firm, które wykorzystały LinkedIn do sprzedaży i jak to zrobiły? Reklama na LinkedIn krok po kroku. Jak sprzedawać na LinkedIn? Jak zostać gwiazdą LinkedIn? Co zrobić, żeby ludzie sami chcieli z nami pracować? Jak wykorzystać model „od dostawcy do doradcy”? Jak tworzyć angażujące treści? 
 3. Lunch (13.30 – 14.00)
  Lunch przygotowany przez Klubokawiarnię Życie Jest Fajne w cenie warsztatów. 
 4. Strategia na LinkedIn (14.00 – 14.45)
  Co musi zawierać, po co ją tworzyć, w jaki sposób skutecznie przygotować, żeby sprzedawać. Czym jest lejek sprzedażowy? Po co mi klucz marki i persony sprzedażowe? 
 5. Sesja Q&A oraz networking (14.45 – 15.30)
  Sesja pytań i odpowiedzi oraz indywidualne konsultacje z uczestnikami warsztatów.

Po szkoleniu uczestnicy otrzymuję prezentację oraz materiały dodatkowe, jak przewodnik po social sellingu oraz e-booka #BiznesOdNowa i LinkedIn od A do Z. 

Czemu warto wziąć udział w szkoleniu?

Otrzymasz zestaw sprawdzonych technik, które pozwolą ci zwiększyć sprzedaż w Twojej firmie oraz umiejętności, które pozwolą wdrożyć ci wszystkie działania w praktyce.

Po zakończonych warsztatach będziesz mieć czas, aby skonsultować się ze mną indywidualnie. Będziemy w kontakcie po zakończonych warsztatach.

Łatwy dojazd na szkolenie i luźna atmosfera warsztatów. Spotkanie odbędzie się w Warszawie na bliskiej Ochocie już 15.10.2019 w Klubokawiarni Życie Jest Fajne (ul. Grójecka 68).

Przystępna cena dla małych firm! W cenie 299 zł (i 199 zł w przedsprzedaży do 27.10) za osobę wliczony jest także lunch oraz serwis kawowy. 

Dlaczego ja?

Wiem jak w sposób prosty i przystępny przekazywać swoją wiedzę. Co jednak najważniejsze, pracuję nie tylko z dużymi firmami, ale moimi klientami jest głównie mały i średni biznes, organizacje pozarządowe, startupy i przedsiębiorcy, którym zależy na korzystaniu z najbardziej efektywnych technik sprzedaży i dotarcia do klientów. Znam więc doskonale problemy, z którymi się borykasz i potrafię je rozwiązać. Przekłada się to bezpośrednio na zadowolenie za szkoleń, które prowadzę. 

Co mówią o mnie inni?

Co teraz?

Wystarczy, że zapiszesz się na szkolenie. A naprawdę warto! Nauczysz się na nim:

 • jak pozyskiwać nowe leady sprzedażowe na LinkedIn;
 • jak efektywnie prowadzić swój profil;
 • jak pozyskiwać klientów przez LinkedIn;
 • jak reklamować się na LinkedIn;
 • jak tworzyć angażujące posty na LinkedIn;
 • jak budować markę osobistą i dostawcy stać się doradcą.