Czy potrafisz wykorzystać potęgę LinkedIn do pozyskiwania nowych klientów, generowania leadów sprzedażowych lub budowania własnej marki osobistej?

Siódma edycja praktycznych warsztatów personal brandingu i sprzedaży na LinkedIn!

Tym razem charytatywnie!

Szkolenie odbędzie w sobotę 27 czerwca w godz. 11.00-14.00. Jego koszt to 59 zł za osobę. Liczba miejsc ograniczona. Całość ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczona, w ramach Miesiąca Dumy, jako darowizna na cele statutowe dla Stowarzyszenia i Chóru LGBT+ Voces Gaudii – pierwszego takiego zespołu w Polsce, prężnie działającego od 5 lat, który za pomocą muzyki buduje mosty i zagrzewa do walki o równe prawa tęczową społeczność. 

Jeśli pracujesz w branży B2B, w startupie, prowadzisz własną firmę i chcesz budować markę osobistą albo po prostu efektywniej pozyskiwać klientów własnie te warsztaty są dla Ciebie idealne.
 1. Czym jest social selling? 
  Dlaczego warto wdrożyć go w firmie, jak wygląda krajobraz social media w Polsce? Kto i kiedy korzysta z LinkedIn?
 2. LinkedIn 101 
  Do czego używać LinkedIn? Jak wyglądają poszczególne funkcje LinkedIn? Jak stworzyć profil? Jak pisać wiadomości aby przeczytali? Jak robić prospecting i research? Strona firmowa czy grupa? Case studies firm, które wykorzystały LinkedIn do sprzedaży i jak to zrobiły? Reklama na LinkedIn krok po kroku. Jak sprzedawać na LinkedIn? Jak zostać gwiazdą LinkedIn? Co zrobić, żeby ludzie sami chcieli z nami pracować? Jak wykorzystać model „od dostawcy do doradcy”? Jak tworzyć angażujące treści? 
 3. Strategia na LinkedIn
  Co musi zawierać, po co ją tworzyć, w jaki sposób skutecznie przygotować, żeby sprzedawać. Czym jest lejek sprzedażowy? Po co mi klucz marki i persony sprzedażowe? 
 4. Sesja Q&A
  Sesja pytań i odpowiedzi.

Po szkoleniu uczestnicy otrzymuję prezentację, nagranie webinaru oraz materiały dodatkowe, jak przewodnik po social sellingu oraz e-booka #BiznesOdNowa i LinkedIn od A do Z. 

Czemu warto wziąć udział w szkoleniu?

Otrzymasz zestaw sprawdzonych technik, które pozwolą ci zwiększyć sprzedaż w Twojej firmie oraz umiejętności, które pozwolą wdrożyć ci wszystkie działania w praktyce.

Po zakończonych warsztatach będziesz mieć czas, aby skonsultować się ze mną indywidualnie. Będziemy w kontakcie po zakończonych warsztatach na specjalnej grupie na Facebooku.

Całość ze sprzedaży bilety zostanie przeznaczona, w ramach Miesiąca Dumy, jako darowizna na cele statutowe dla Stowarzyszenia i Chóru LGBT+ Voces Gaudii.

Przystępna cena dla małych firm! W cenie 59 zł za osobę otrzymasz nagranie webinaru i materiały dodatkowe.

Dlaczego ja?

Wiem jak w sposób prosty i przystępny przekazywać swoją wiedzę. Co jednak najważniejsze, pracuję nie tylko z dużymi firmami, ale moimi klientami jest głównie mały i średni biznes, organizacje pozarządowe, startupy i przedsiębiorcy, którym zależy na korzystaniu z najbardziej efektywnych technik sprzedaży i dotarcia do klientów. Znam więc doskonale problemy, z którymi się borykasz i potrafię je rozwiązać. Przekłada się to bezpośrednio na zadowolenie za szkoleń, które prowadzę. 

Co mówią o mnie inni?

Co teraz?

Wystarczy, że zapiszesz się na szkolenie. A naprawdę warto! Nauczysz się na nim: