Poznajmy się lepiej

Zobacz, kto zacz ten Miecznikowski

O mnie

Chcę pomóc Ci osiągnąć
Twoje cele biznesowe

Od czasu każdy z nas i każda z nas potrzebuje pomocy. Szczególnie jeśli chodzi o biznes.

Wiem jak w sposób prosty i przystępny przekazywać swoją wiedzę. Co jednak najważniejsze, pracuję nie tylko z dużymi firmami, ale moimi klientami jest głównie mały i średni biznes, organizacje pozarządowe, startupy i przedsiębiorcy, którym zależy na korzystaniu z najbardziej efektywnych technik sprzedaży i dotarcia do klientów. Znam więc doskonale problemy, z którymi się borykasz i potrafię je rozwiązać. Przekłada się to bezpośrednio na zadowolenie za szkoleń, które prowadzę i usług, które świadczę. 

Jaki procent moich klientów poleciłoby moje usługi dalej?

Social Selling 95%
Employee Advocacy 96%
LinkedIn 98%
Profil sprzedający 92%

Własną agencję założyłem w 2014 roku i była wtedy to pierwsza na polskim rynku agencja integrującą sprzedaż i marketing. W ofercie agencji znajdują się teraz konsultacje, business development, szkolenia, audyt strategii marketingowej i sprzedażowej oraz jej optymalizacja. Moje działania to także marketing LGBTQIA czy marketing to foreigners. Jestem specjalistą od LinkedIn i social sellingu.

Prelegowałem i szkoliłem w Polsce i za granicą na takich wydarzeniach jak.: V4 Digital Day, Startup Bootcamp, Startup Digest, Innovation Lab, Idea Hub, Wolves Summit, Innovation AD, Idea Hub, Marketing Meeting Łódź, Czwartkowe Spotkania Social Media, Komu Komunikacja, PR bez Krawatów, Wykładzina, Jungle Web Łódź, Golden Marketing Conference czy I <3 Marketing. Od 2014 roku przeszkoliłem już ponad 20000 osób ze sprzedaży i marketingu.

Studiowałem Filologię Ukraińską na Uniwersytecie Warszawskim. Z marketingiem i sprzedażą związany jestem od prawie dekady. Mieszkałem i pracowałem m.in. w Kijowie i Brukseli. Jestem aktywistą LGBTQIA+, współautorem poradnika dla mediów o języku inkluzywnym, autorem kilkunastu e-booków i kilkuset artykułów eksperckich. Od 2015 jestem uznawany w różnych zestawieniach za jedną z najbardziej inspirujących osób w polskiej branży interaktywnej i social mediowej.

Ciekawe liczby

Bo wszyscy lubią
cyferki

0
Przeszkolonych osób w Polsce i zagranicą
0
Przeprowadzonych szkoleń​
0
wypowiedzi w mediach
Opinie o mnie

Przeczytaj co mówią o mnie klienci i klientki

Konsultacje z Grzegorzem to była jedna z najlepszych decyzji jakie podjęłam w ostatnim czasie. Nie tylko wypunktował wszystkie słabe punkty mojego profilu, ale dał konkretne wskazówki dotyczące zmian, które mogłam wprowadzić niemal od zaraz. Tak samo szybko zobaczyłam pierwsze efekty. Pełen profesjonalizm połączony z lekkością przekazu. Nie czytaj dalej - rezerwuj termin!

Barbara Sowa

4Prime sp. z o.o.
Miałem okazję brać udział w szkoleniu z Linkedin prowadzonym przez Grzegorza. Z LinkedIn korzystam od wielu lat, ale dopiero Grzegorz otworzył mi oczy na rzeczy, na które nie zwracałem uwagi, do których nie przykładałem znaczenia, lub o których nie wiedziałem.
Szkolenie bardzo mi się podobało i polecam dalej!

Jarek Łojewski

Fundacja Dobra Porażka
Po szkoleniu z Grzegorzem nie mam wątpliwości. Otrzymałam od Niego ogromną dawkę wiedzy i praktycznych porad. Mieliśmy okazję popracować na moim profilu, zatem kończąc szkolenie dokładnie wiem jakie kroki popełnić by poprawić jego jakość (zarówno profilu prywatnego i firmowego). Grzegorz jest osobą otwartą, zabawną i z chęcią dzieli się tym, co wie - a uwierzcie, jest Masterem LinkedIn!

Małgorzata Skibińska

Silfra Consulting
ZObacz moje usługi

Pomogę Ci osiągnąć
założone cele biznesowe

Podcasty

Posłuchaj podcastów z moim udziałem

Porozmawiajmy o marce
Porozmawiajmy o marce
Łukasz Murawski
Marketing przegadany
Marketing przegadany
Wojtek Walczak i Damian Jemioło
Na zdrowie organizacji
Na zdrowie organizacji
Maciej Sasin
Szczypta
Szczypta
Edyta Kowal