Zwiększ sprzedaż w social media od zaraz! [Zielona Góra, 16.11]

Jeśli jesteś na tej stronie, oznacza to, że poważnie traktujesz swój biznes albo swoją pracę i chcesz aby firma przynosiła jak największe zyski lub po prostu chcesz efektywniej wykonywać swoje obowiązki.

W ciągu ostatniego pół roku, wygenerowałem ponad kilkanaście tysięcy leadów oraz pozyskałem kilka tysięcy klientów, dla firm które korzystają z moich usług. Wiem jak ciężkim kawałkiem chleba jest sprzedaż, ale wiem też jak uprościć cały proces i zmaksymalizować zyski w firmie – zarówno za pomocą działań sprzedażowych, jak i komunikacyjnych.


Wielu ludzi myśli, że aby generować efekty takie jak wzrost sprzedaży i rozpoznawalności, by osiągnąć większe przychody w firmie to coś trudnego i niedostępnego dla małej firmy. Nie jest to prawda, a w większości sprzedaż można zwiększyć maksymalnie o 51% bez dodatkowych inwestycji finansowych.


Jak to zrobić? Daj mi 8 godzin szkoleniowych, a pokaże Ci jak dzięki komunikacji w mediach społecznościowych oraz budowie relacji z klientami i otoczeniem biznesowym zwiększyć sprzedaż.

Czemu warto wziąć udział w szkoleniach?

Otrzymasz zestaw sprawdzonych technik, które pozwolą ci zwiększyć sprzedaż w swojej firmie oraz umiejętności, które pozwolą wdrożyć ci wszystkie działania w praktyce.

Przez każdą technikę przeprowadzę Cię krok po kroku do tego, abyś mógł stworzyć własną strategię, która będzie generowała nowe zapytania ofertowe i zwiększała sprzedaż.

Po zakończonych warsztatach będziesz mieć czas, aby skonsultować się ze mną indywidualnie, dodam Cię do specjalnej grupy i będziemy w stałym kontakcie.

Szkolenie jest oparte o praktykę i case studies. Nie leję wody i nie pokazuję Ci rzeczy, ani działań które nie przyniosą Ci wymiernych efektów.

Łatwy dojazd na szkolenie i cena dopasowana do możliwości małych i średnich przedsiębiorstw! Szkolenie odbędzie się w Zielonej Górze przy al. Niepodległości 16/7 w dniu 16.11 w godz. 9-17.

Dlaczego ja?

Wiem więc jak w sposób prosty i przystępny przekazywać swoją wiedzę. Co jednak najważniejsze, pracuję nie tylko z dużymi firmami, ale przede wszystkim moimi klientami jest mały i średni biznes, startupy i przedsiębiorcy, którym zależy na korzystaniu z najbardziej efektywnych technik sprzedaży i dotarcia do klientów. Znam więc doskonale problemy, z którymi się borykasz i potrafię je rozwiązać. Przekłada się to bezpośrednio na zadowolenie za szkoleń, które prowadzę. 

Co mówią o mnie inni?

Co teraz?

Wystarczy, że zapiszesz się na szkolenie. A naprawdę warto! Nauczysz się na nim przede wszystkim:

  • sprzedaży bez sprzedaży;
  • jak pozyskiwać klientów w mediach społecznościowych;
  • komunikacji ze swoim otoczeniem biznesowym.